Cover Image

Відновлення інформації

Ми здатні відновити інформацю, втрачену у різних випадках.

  • Відновлення видаленої інформації та після форматування.
  • Відновлення втраченої інформації з пошкодженого або неробочого носія.

Відновлюємо інформацію з цифрових носіїв таких як: USB Flash Drive (флешки), Memory card (карти пам'яті), HDD (жорсткий диск), ноутбуки, комп'ютери, фотоапарати, тощо.

У випадку пошкодження механічного характеру (флешка чи карта побувала в воді, пошкоджений корпус, зламаний роз'єм, тощо) проводиться ремонт носія. Якщо ремонт носія неможливий інформація зчитується з чипів пам'яті, така робота з відновлення інформації вимагає використання спеціального обладнання.

Якщо інформація на пошкодженому носії для вас важлива, то найкраще рішеня — припинити роботу з диском (карткою, «флешкою») та звернутися до кваліфікованого фахівця. Не потрібно «тестувати»  накопичувачі з важливими даними будь-якими програмами (Victoria, MHDD). Зазвичай це закінчується ще більшими пошкодженнями що ускладнює і унеможливлює подальше відновлення.

Не ускладнюйте ситуацію, що склалася. Імульсивні дії у разі стресової ситуації можуть зробити процес відновлення абсолютно неможливим.

Ми допоможемо повернути інформацію

Як це працює

  1. Заявка на відновлення

  2. Діагностика
    За підсумками діагностики визначається справність або несправність пристрою, формується пропозиція щодо можливих варіантів, термінів виконання та вартості робіт.

  3. Виконання робіт

  4. Перевірка результату, оплата, отримання даних
    Після відновлення доступу до даних замовника і формування структури файлів/каталогів ми відправляємо структуру даних для узгодження переліку каталогів необхідних замовнику в порядку пріоритету важливості їх відновлення.

Ми завжди можемо вам допомогти